Zainteresowany naszą ofertą? Zadzwoń do nas 796 198 722 lub napisz biuro@swiat-ogrodzen.com


 

Firma Świat-Ogrodzeń działa na rynku krajowym i zagranicznym w branży bram, ogrodzeń i automatyki  jako przedstawiciel najbardziej liczących się  producentów w tym sektorze zarówno w Polsce jak i na świecie.


Jesteśmy głównymi dystrybutorami takich marek jak JONIEC, BETAFENCE, KONSPORT oraz BFT.


W Naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo m.in. ogrodzenia nowoczesne, ogrodzenia łupane, ogrodzenia betonowe, podmurówki, panele ogrodzeniowe, siatki plecione, siatki zgrzewane, ogrodzenia aluminiowe, akcesoria do ogrodzeń, przęsła i balustrady kute oraz automatykę.


Gwarantujemy, że Nasza szeroka oferta ogrodzeń pozwoli każdemu klientowi znaleźć rozwiązanie najbardziej odpowiedające i pasujące do otoczenia w którym na co dzień funkcjonuje.


Dopełnieniem oferty sprzedażowej są usługi montażowe.

Dzięki współpracy z wysoko wyspecjalizowanymi fachowcami prace wykonane na Państwa posesji będą zrobione w sposób tani, ładny i szybki tak abyście Państwo mogli być w pełni zadowoleni z Naszych usług.


Kierujemy do Państwa ofertę o charakterze kompleksowym obejmującym wszystkie etapy inwestycji: pomiar terenu, profesjonalne doradztwo, ofertę produktową dostosowaną do przeznaczenia i architektury Państwa obiektu, dostarczenie materiału oraz fachowy montaż ogrodzenia.


Oferta proponowanych przez Nas ogrodzeń jest bardzo duża, przez co znajduje uniwersalne zastosowanie: od posesji prywatnych po obiekty przemysłowe i publiczne.

Indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb klienta pozwala nam realizować nietypowe zamówienia.

Montujemy zarówno, ogrodzenia łupane, betonowe, automatykę do bram, przęsła, bramy wjazdowe, jaki i siatki, oraz panele ogrodzeniowe z wykorzystaniem gotowych podmurówek prefabrykowanych, lub z wylewanym w tradycyjny sposób murkiem według życzeń klienta.
 


Zapraszamy do współpracy i skorzystania z Naszej oferty.

Sprzedajemy towar sprawdzonych marek
Joniec
Betafence
BFT
FAAC
Konsport
Plast-Met

Wiadomość została wysłana

 

Dziękujemy. Wiadomość została wysłana. Odpowiemy najszybciej jak będzie to tylko możliwe.